Placení

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Před uzavření smlouvy ještě před převzetím vozidla je třeba zaplatit převodem na náš účet nebo hotově v pokladně provozovny vratnou finanční kauci ve výši 3x splátek vybraného vozu (v rámci schvalování vašeho obchodního případu však může náš risk management navrhnout částku vyšší)

Tato kauce je u nás uložena po celou dobu trvání smlouvy a slouží ke krytí případných nedoplatků a nebo jako kauce při případných poškozeních, která nejsou hrazena z titulu pojištění vozidla.

Kauce je vratná po ukončení podnájmu a celkového vyúčtování všech pohledávek.

Nájemné je placeno v měsíčních termínech (pokud není dohodnuto jinak) na základě vystavených faktur (daňových dokladů). První splátka je splatná na základě faktury vystavené v den předání vozu na částku, která odpovídá délce podnájmu za započatý měsíc.

Dále jsou měsíčně vystavovány a elektronicky zasílány faktury za platby podle dohodnutých měsíčních splátek.

Na konci pronájmu je vystavena faktura ve výši, která odpovídá délce pronájmu v posledním měsíci.

Podnájemci jsou v průběhu podnájmu přeúčtovávány veškeré pokuty vystavené orgány státní správy a místní samosprávy, které souvisí s provozováním vozidla (např. pokuty za překročení rychlosti, špatné parkování apod.). Všechny tyto pokuty jsou orgány státní správy a samosprávy zasílány na RENT EXPERT jakožto majitele (příp. nájemce) vozidla a jsou podloženy doklady o přestupcích podle platné legislativy.

Podnájemci, jako provozovateli vozidla, jsou tyto částky fakturovány. Podnájemce je povinen bezodkladně platit veškeré pokuty podle těchto dokladů.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

ONLINE poptávkový formulář

Napište nám prostřednictvím rychlého poptávkového formulářeSouhlasím se zpracováním osobních údajů